Write to me often

 

Öğretmen bir anne ile benim ressam olmamı çok isteyen mühendis bir babanın çocuğu olarak büyüdüm. Bu da, evde her daim rapido kalemler, kağıtlar ve boya kalemleri olması demekti. Maalesef ressam olamadım ama ebeveynlerim sağolsun kalemleri ve yazmayı her zaman çok sevdim. 

I grew up as a child of teacher and an engineer who desperately wanted me to be an artist . That meant; we always had rapido pens, papers and crayons all over the home. Unfortunately I couldn't became an artist but thanks to my parents I always loved pens and writing.

Kalemlere olan sevgim zamanla gelişti, arttı, büyüdü ve koleksiyoner olma noktasına kadar ilerledi. Ben de bu sebeple birimkimlerimi ve biriktirdiklerimi sizinle paylaşmak istedim.

In course of time, my desire and love for the pens increased, grew and flourished and I became a collector.Therefore, I wanted to share what I gathered and collected.

Sevgiler 
Sincerely

15 yorum:

 1. Hayırlı ve bereketli yazılarla güzel bir blog olması dileğim ile.
  Kolay gelsin diyorum.. Sevgiyle

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim. Sizin sayenizde ....

  YanıtlaSil
 3. Haydi hayırlısı.

  Ömrü uzun olsun bu güzel blogun, heyecanı hiç bitmesin.

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler... Gerçekten ilk zamanın heyecanını korumak çok önemli ama şurası da bir gerçek ki, oldukça fazla mesai istiyor. Umarım sık sık güncelleyebilirim. Zaten dolmakalem edinme hızıma bakarsak, her gün en az bir kalem yorumlamam gerekecek :)

  YanıtlaSil
 5. Hayirli olsun blogun zevkle okuyacagim

  Sevgilerimle

  YanıtlaSil
 6. Teşekkür ederim Serrose. Umarım buraya paylaşmaya çalıştığım şeyler insanların işine yarar.

  Sevgiler

  YanıtlaSil
 7. Çok keyifle okunacak bir blog fikri :)

  İçtenlikle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ediyorum. Her zaman beklerim.

   Sevgiler,

   Sil
 8. I've never heard of parents desperately wanting their child to be an artist. That said, if Allah blesses me with children, I want them to be chefs.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah, not my parents actually. Only my father.

   Being chef must be great. You can work and live in any country you want. But of course the most important thing if the children want to be a chef :)

   Sil
 9. You could not become an artist? Isn't writing or expressing something so well an art???

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Thank you Asyaan for finding my first post and commenting on that. Well I am not a creative person therefore I can never call myself as an artist but thank you :)

   Sil
 10. cok tatlisin.....

  YanıtlaSil
 11. Ve kalemlerle ilgili merakım beni size kadar getirdi. Anladım ki kalemleri tanımak için bir kılavuz'a ihtiyacım var. Eskilerin deyişiyle "seni seçtim Zeynep Pikachu!". Şaka bir yana sadece sahip olmak istediğim kalemi değil, üretmek istediğim kalemi de hayal etmem için ihtiyacım var size. 500'ün üzerindeki girilerinizi okumaya an itibariyle başlıyorum. Merhaba ben, mühendis bir baba ve öğretmen bir annenin mühendis oğlu Matata. Hakuna Matata...

  YanıtlaSil
 12. Ve kalemlerle ilgili merakım beni size kadar getirdi. Anladım ki kalemleri tanımak için bir kılavuz'a ihtiyacım var. Eskilerin deyişiyle "seni seçtim Zeynep Pikachu!". Şaka bir yana sadece sahip olmak istediğim kalemi değil, üretmek istediğim kalemi de hayal etmem için ihtiyacım var size. 500'ün üzerindeki girilerinizi okumaya an itibariyle başlıyorum. Merhaba ben, mühendis bir baba ve öğretmen bir annenin mühendis oğlu Matata. Hakuna Matata...

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...