Photo of the Day / Günün Fotografi Vol. 5
Pen of the day: Lamy Al-Star Brown F Nib / Lamy Safari Turquoise M Nib
Notebook of the Day: Aniki (Special Edition)


Günün kalemi: Lamy Al-Star Kahverengi F Uç / Lamy Safari Turkuaz M Uç
Günün defteri: Aniki (Özel Üretim)

4 yorum:

 1. Paperblanks sever misin? Tam seveceğin bişeymiş gibi geldi :) Ben bayılıyorum, ona yazmak için dolmakalem bakmak istemeye başladım hehe.

  YanıtlaSil
 2. Bayılırım. Geçen seneki ajandam Paperblanks'ti. Kedili olandan. Elimde iki tane de kullanmamış var. Henüz sıra gelmedi onlara...

  Biri Guthenberg Bible, diğerini de şuradan görebilirsin. http://writetomeoften.blogspot.fr/2012/05/jean-pierre-lepine-attila-rollerball.html

  Gerçekten güzel defter insanda yazma hissi uyandırıyor. Bu arada, bir kaç gündür aklımdasın. Elime yurt dışında muhteşem simler geldi, senin de fikrini almak istiyorum :)

  YanıtlaSil
 3. Ben de Japanese Lacquer Box Hotaru kullandım, şimdi de şunu kullanıyorum http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/577653_10150883627492739_1656361426_n.jpg William Morris modellerine de bayılıyorum :) İlginç güzel şeyler yazmıyorum ama, günlük yapılacak şeyleri, fikirlerimi, projelerimi falan yazıyorum. Simleri merak ettim :)

  YanıtlaSil
 4. İkisi de çok güzel. Bence zaten defter taşımak çok güzel bir alışkanlık ama seni de acilen dolmakaleme başlatmak lazım :)

  Simlerin fotoğraflarını çekip göndereyim haftasonu, ya da linklerini atarım sana.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...