Notebook Personalization with Uni Posca / Uni Posca ile Defter Özelleştirme

Scroll down to read in English

POSCA, Uni'nin renkli ve kalıcı mürekkepli kalemlerinin genel adı. Kalın uçları, ince uçları ve envai çeşit renkleri var. Ben de kalemi alır almaz, ilk denememi bu Aniki defter üzerinde yaptım ama tipik Yay burcu sabırsız bir insan olarak, acele ettiğimden gördüğünüz gibi, bazı yerleri lekeledim. Siz uygulamayı yaptıktan sonra kurumasını bekleyin olur mu :)

POSCA is the name of colorful and permanent ink pen line of Uni. They have broad tips, fine tips and great variety of colors. I did my first try on that Aniki notebook as soon as I get the pens. However, as a typical Sagittarius, I am impatient and as you can see I smeared it. While you are making the application just don't forget to wait like me :)

6 yorum:

 1. Selam,
  Bu kalemler davetiyelerin üzerine yazılanlardan sanırım. Çok kullanışlı gözüküyorlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba lindenza,

   Evet, davetiyelerin üzerine yazmak için kullanılabilir ama işin güzel tarafı, neredeyse her şeyin üzerine yazılabiliyor. Normal permanent/kalıcı kalemlerden farklı olarak da çok sayıda rengi, muhtelif uçları var.

   Sil
  2. Öyle olması çok güzel, ahşapları boyarken bile desen yapılabilir. En kısa zamanda büyük bir kırtasiyeye gidip, araştırıcam.

   Sil
  3. Evet, ahşaba çok güzel desenler yapılabilir. Hatta bu kalemle, arabasını boyayanlar bile varmış. Henüz o kadar çılgın DIY projelerim yok benim :)

   Tek üzücü yanı, zor bulunması ve fiyatının biraz pahalı olması. Onun dışında muhteşem bir kalem.

   Yaptıklarınızı bizimle de paylaşırsanız çok sevinirim.

   Sil
 2. Bu kalemede bittim :) Böyle giderse film,kitap arşivinden sonra kalemde neden olmasın ki diyeceğim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten kullanması çok zevkli kalemlerden bir tanesi. Tavsiye ederim denemenizi.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...