Look what I have found in Vienna! / Bakin Viyana'da ne buldumLoves from Vienna!

Viyana'dan sevgiler!

15 yorum:

 1. Woo, nice and bright colors! Just in time for autumn :) have fun!

  YanıtlaSil
 2. acaba viyananın neresinden?:)portakalı soydum başucuma koydum tekerlemesi geçiyor içimden ve gıpta ile bakıyorum^.^çok fazla dolmakalemim olmasada(koleksiyonerlik zor zanaat)m200clear demonstrator,çook eski bordo bir scriks 17,twsbi diamond,lamy lime ve lamy demonstrator(ki bu kardeş de viyanadan:)) kalemim var.Yeni bir pelikan için para biriktiriyordum ama bu fena gönlümü çaldı:)güzel günlerde yazınız efendim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keske neresi oldugunu tam olarak bilsem ama maalesef bilmiyorum. 1 no`lu tram ile ring yaparken bir kirtasiye gorduk ve indik. Orada da bu guzelliklerle karsilastim. Ozellikle turuncu lamy bulmak cok zor biliyorsunuz.

   Sizin koleksiyununuz da yabana atilacak cinsten degilmis :)

   Sevgiler

   Sil
 3. Awesome! I actually really like these journals! I just finished my one and only Leuchtturm 1917 a few months ago... I think I need another one :D

  Pretty Lamy too!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Thank you Azizah, this will be my first Leuchttrum and I am really wishing to try it soon.

   And LE Lamy Orange, it was a lucky hunt

   Sil
 4. Selam,
  Bu defterlerden Türkiye'de yok değil mi? Var mı bir satan bildiğiniz yer?
  Ben Leuchtturm'un Türkiye distribütörüne ulaştım, Pulko adında bir firma, ama bu firma daha çok koleksiyonculukla, pulculukla ilgili ürünleriyle ilgileniyor Leuchtturm'un, hatta sorunca başına iş çıkmasın diye bana bi güzel de defterleri, ajandalarını da kötüledi 1917'nin, yok ajandaları yabancı takvime göreymiş de, ona hediye gelmiş de hiç beğenmemiş de. Çok acaip esnaflar var.

  Reha Akşener
  http://kalemmalem.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben Türkiye'de rastlamadım. Ancak distribütörün size söylediğinin aksine, yabancı forum ve bloglarda oldukça beğenilen defterlerden kendisi. Elimdeki defteri bitiremediğim için, henüz onu kullanamadım. Kullanır kullanmaz haberdar ederim sizi de kalitesi hakkında.

   Sevgiler.

   Sil
 5. Her yerde turuncu ve lime green Lamy arayan bir insan olarak içim gitti fotoğrafı görünce. Güle güle kullanın :) Bir gün benim de böyle tesadüfen karşıma çıkar diye umuyorum artık, zira ebay'deki fiyatlar dudağımı birkaç yerden birden uçuklatıyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama Lime Green'i D&R, Remzi gibi Lamy satan kırtasiyelerde bulmak mümkün. Turuncu ise ayrı bir muamma. Bende fazladan bir adet var ve ben de ebay'den büyük paralara almıştım maalesef.

   Sil
  2. Bu söylediğiniz 2012 rengi olan mı? Eğer oysa ona sahibim, benim peşinde olduğum 2008 rengi. Ankara'da yaşıyorum, elimden geldiğince büyük ve eski kırtasiyelere uğruyorum, dediğim gibi belki karşılaşırım diye :) Ama sanırım kaçınılmaz olarak ebay yolu görünecek sonunda...

   Sil
  3. Ah anladım hangi rengi istediğinizi. Umarım bulursunuz. Koleksiyonerlik zor iş :)

   Sil
  4. hem de çok zor :) o turunculardan birini bana satmayı düşünmezsiniz sanırım? - sormasam içim asla rahat etmezdi :)

   Sil
  5. Aslında satmayı düşündüğüm iki tane limited edition Lamy kalemim var. Birisi siyah klipsli sarı lamy, diğeri ise turuncu ama ben de epey para ödediğim için ebay fiyatlarından farklı satmayı düşünmüyorum açıkçası.

   Sil
  6. Eğer böyle bir niyetiniz varsa, turuncuya talibim. Size ulaşabileceğim bir mail adresi var mı? Ya da ben de verebilirim mailimi.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...