Zebra Sarasa Clip Gel Pens / Zebra Sarasa Klipsli Jel Kalemler

Scroll down to read in English


Peter Pauper Press Ajandamı hayıtlıyor musunuz? Hani, arkaya mürekkep geçtiği ve aşırı kırçıllanma yaptığı için neredeyse hiç bir dolmakalemimle kullanamamıştım. İşte bu Zebra jel mürekkepli kalemler bu ajanda için biçilmiş kaftan oldular. Hem ucuz, hem güzel hem de renkliler. 


Daha fazla rengi olmasına rağmen ben 8 adet aldım çünkü 4 al 3 öde kampanyası vardı. Yani aslında 6 tanesini almış oldum, diğer ikisi bir nevi hediye. Kalemlerin tanesi 3 TL'ye gelmiş oluyor bu vesileyle. Ayrıca klipsleri ve tutmayı kolaylaştıran yumuşak tutma yerleri mevcut. 


Siz dolmakalem dışında hangi kalemleri kullanıyorsunuz?

Sevgiler,

Zeynep RenklikalemCONTINUE to READ in ENGLISH


You remember my Peter Pauper Press 16 months calendar which I cannot be able to use any of my fountain pens due to severe feathering and bleed-through. Yes, this Zebra gel pens became a solution for that. They are cheap, nice and colorful. 

I got 8 of them, because with every 3 you get 1 for free. So I actually bought 6 and 2 of them was for free. Each pen costs 3 TL (app. 1,5 EUR) They have clips and a soft grip which makes them fun and easy to use. 


What pens do you use except than fountain pens?

Cheers,

Zeynep Colorpen

15 yorum:

 1. Çok güzeller hem yazısı hem sekilleri :)

  gorgeousofmyworld.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. Eğer kağıdı çok ince olduğu için kullanamadığınız defterleriniz varsa işinize yarayacaktır bu kalemler.

   Sevgiler

   Sil
 2. I have the exact same pen, except they are in .3mm. Too bad refills are not sold for the colors besides red, black and blue. I will wait for the day when they will!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 0.3 mm? It should write very fine. I really like them with cheap paper of Peter Pauper Press. Because I cannot write this calender with any other pen.

   Sil
  2. That really sucks. Uni-Ball Signo and other gel pens should do too, but I can empathize with the frustration, when you can only use so many pens with the planner!

   Sil
 3. Oh man!I love these pens, even more than the regular Zebra Sarasas! I have the lighter colors of them. Mine are 0.7 so I love to doodle with them. They're so cheery :) Pretty pics :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Thank you Azizah. I loved them and find them really convenient to use either. Good for doodling and using with cheap papers :)

   Sil
 4. dolma kalem dışında kömür uçlu kalem kullanıyoruz. haylaytır kullanıyoruz. bazı durumlarda tükenmez kullanıyoruz. ama "pilot" kullanmamaya özen gösteriyoruz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. En sevdiğim kalem "pilot" kalem. Yahu Türkçe'de karşılığı neydi diye düşünüyorum bazen. Çok fena. İğne uç sanırsam...

   Sil
 5. Merhaba , satın aldığınız yeri öğrenebilir miyim ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar,

   Yazmayı atlamışım. Notebook kırtasiyeden aldım kalemleri.

   Sil
  2. Teşekkür ederim yakınımda bir yerde olmalarına çok sevindim. Hafta içi hemen bakıyorum. Aynı ajandayı kullanmaya yeni başladım ve uniball ın renkli kalemleriyle yazıyorum. Arkaya pek iz çıkardığı söylenemez ama çeşitlilik her zaman iyidir =) Tekrar teşekkürler.

   Sil
 6. yahu bu kalemleri hiç bir yerde bulamadım deliricem :)))

  YanıtlaSil
 7. Notebook kirtasiye derken ne oluyorr ?? Ve internet satisi yok mi bu kalemlerin ??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar,

   Notebook kırtasiye, genelde avm'lerde bulunan bir kırtasiye zinciri. Şurada websiteleri de var. http://www.notebookkirtasiye.com/store/Search.aspx?search=true&srchtxt=zebra%20sarasa

   Oradan satış yapıyorlar. gördüğüm kadarıyla. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...