Sunday Post 20 / Pazar Postası 20

Scroll down to read in English


Bu hafta ben, yeni bir kitaba ve yeni bir deftere aynı anda başlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Kitap rüya gibi (Mehmet, bu satırları okuyorsan şayet çok teşekkür ediyorum), defterin de arka sayfasına da yazdığımı fark ettiniz herhalde. Yani, defter de rüya gibi, bu yüzden çok mutluyum.


Bir arkadaşım denemem için Sailor'un Kobe serisinden iki özel mürekkebini bıraktı. Bir mürekkep delisi daha ne ister? 


Bir de bu hafta sizin için esnek uçlu kalemlerle yazı örneği gösterdiğimiz bir video çektik. Umarım bu hafta yayınlayabiliriz. Bakalım hangi esnek uçlu kalemi daha çok beğeneceksiniz. 

Siz neler yaptınız bu hafta?

Sevgiler

Zeynep Kalemkâr

CONTINUE to READ in ENGLISH


Hi,

I lived the joy of starting a new book and a new notebook at the same time. The book is like a dream and I guess you notice I am also using the back page of the notebook. So the notebook is also like a dream. Therefore, I am so happy. 

A friend of mine dropped two bottles of Sailor's Kobe inks for me to try. What an ink freak asks more?

And we shoot a video demonstrating some of the well known flex pens. Hope we could make a post about it this week. Let's see which flex pen you'll like the most?

How was your week?

Cheers,

Zeynep Penthusiast

9 yorum:

 1. Selamlar,
  Sakıncası yoksa, kitabın ismini öğrenebilir miyim?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabi ne demek. Kitap, C. G. Jung'un İnsan ve Sembolleri isimli kitabı.

   Sil
  2. Çok teşekkür ederim. ^^

   Sil
 2. Merhaba,
  Ben de defterin markasını merak ettim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kerem Bey,

   Ayıptır söylemesi defterim Almanyalardan hediye geldi. Markası Soho. Şu postta boydan yakışıklı bir fotoğrafı var. http://www.banasikcayaz.com/2013/08/sunday-post-pazar-postasi-14.html

   Sil
 3. I don't know if you wrote the text in the two pictures but whoever did has nice handwriting. Keep up your blogging I enjoy reading your posts,Shirl

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Thank you Shirley, I also enjoy your comments. This is my handwriting with one of my favorite fountain pens: Montblanc No:32

   :)

   Sil
 4. Dediğiniz gibi çok yakışıklı bir deftermiş :) Arka tarafına da yazılabilmesi çok daha güzel bir özellik. Türkiye'de satılmıyor sanırım. İnternette detay bilgi de bulamadım. Bu marka daha çok dosya, klasör gibi kırtasiye ürünleri ile ünlü galiba.

  Yeni kitabınız ve defterinizle mutluluğunuz daim olsun :)
  Videoyu dört gözle bekliyorum...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kerem, sanırım Soho by Rössler diye aratırsan daha çok sonuç çıkıyor ama maalesef Türkiye'de satıldığını sanmıyorum. Ebayde şöyle bir sonuç buldum. http://www.ebay.com/itm/Rossler-Soho-A5-Perfect-Bound-Plain-Notebook-with-96-Pages-Neutral-/111269273383?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item19e82a5f27

   Çok teşekkürler. Jung okumayı uzun zamandır istiyordum, nihayet bir arkadaşım sayesinde hangi kitaptan başlayacağımı bulmuş oldum. Defter de harika oldu.

   Sevgiler

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...