Happily Ever Paper Hidden Agenda

Scroll down to read in English


Haftanın son gününü, kapalı havaya inat, renkli ajandalarla bitirmek istedim. Happily Ever Paper markasının Hidden Agenda'sı. Hidden Agenda, İngilizce'den dilimize "Gizli Gündem" olarak çevirilebilir. Gerçekten bu defterin kendine ait, gizli bir gündemi var. 


Hidden Agenda, karton bir kutu içerisinde 6 defterlik bir set olarak geliyor. Senenin tamamına sahip olmak için diğer yarıyı da almanız gerekiyor. Bende bulunan, ajandanın ilk yarısı. Ajandanın yapraklarının bir kısmı perforelenmiş, ancak birbirinden ayrılmamış. Kullandıkça sayfaları yırtarak açmanız gerekiyor. 


Ancak ajandanın içi bildiğimiz ajandalara pek benzemiyor. Tarihlerin ve kenarında "Emlak Vergisinin Son Günü" yazan sayfalar yerine sizi boş sayfalar karşılıyor. Ancak bu boş sayfaların size bir sürprizi var. Eğer kenarı perforeli sayfaları yırtarsanız karşınıza o tarihe uygun özel günler ve fotoğraflar çıkıyor. 


Sizi üzmek istemem ama maalesef ajandanın sayfaları dolmakalem kullanmaya hiç uygun değil. Bu yüzden test yapma gereği bile duymadım. Ancak tükenmez kalem ya da kurşun kalemle yazabilecek nitelikte. 


Ancak, aylık olarak yanınızda taşıyacağınız, masanızın üzerinde şık duran ve içinizi açacak bir ajanda isterseniz ve "ziyanı yok ben tükenmez kalem de seviyorum zaten" derseniz Hidden Agenda'yı düşünebilirsiniz. Almak isteyenler ve daha güzel fotoğraflar görmek isteyenler buraya tıklayabilir

Sevgiler,

Zeynep Tapsikrit

CONTINUE to READ in ENGLISHI wanted to finish the last day of the week with a colorful agenda just to spite the gloomy sky. Hidden Agenda from Happily Ever Paper. Actually, this agenda has really a hidden agenda inside. 

Hidden Agenda comes in a card box in a 6 notebook set. If you want the whole year, you need to get the other half either. I have the first 6 months. Pages are perforated so you need to tear them up as you keep using it. 

However, it is not like other agendas. Instead of pages with dates and important events, we have blank pages. But if you tear it from the perforated ends, you will see the special historical occasions.

I don't want to upset you but unfortunately it is not made for fountain pens at all. Therefore I didn't even test it. You can only use ballpoints or pencils. 

But if you like to carry your agenda in monthly basis and seeking something looks cool on your desk and if you don't mind writing with ballpoints you can consider getting a Hidden Agenda. You can click here to see more details. 

Cheers,

Zeynep Topsecret


8 yorum:

 1. Ay bu çok güzelmiş:) yalnız ürünlerle ilgili bilgi çok az...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Erencim, maalesef ürünler daha çok tasarım olarak ön planda olduğundan defter olarak çok az bilgi var içeriğinde...

   Sil
 2. eğlenceli bir ajandaya benziyor ama sayfa kalitesinde biraz tereddüt ettim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, tükenmez kalemle yazmadıkça kullanmak pek mümkün değil.

   Sil
 3. Ziyanı var ben tukenmez kalem sevmiyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aramızda kalsın, ben de tükenmez kalem sevmiyorum :)

   Sil
 4. Bu happily everların dolma kalemlerle anlaşanı yok sanırım. Ben de sizin bu markayı bir önceki yazınızda tanıtmanızdan sonra Alphabeta serisini denedim. Kağıtları dolma kaleme uygun olmasa da tasarımı güzel defterler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tasarımları harika gerçekten ama dediğiniz gibi, maalesef kağıtları dolmakaleme uygun değil. Ama belki yakın zamanda öyle bir defterimiz olacak Türkiyede :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...