Sunday Post 37 / Pazar Postası 37

Scroll down to read in EnglishBiliyorum, pazartesi günleri yayınladığım Pazar postası için bile epey geç kalmış durumdayım. Bu satıları da size havaalanında İstanbul'a dönüş uçağını beklerken yazıyorum. Kısa da olsa güzel bir tatili daha bitirdim. Sosyal medya ile ilişkimi asgari düzeye indirdiğim, bol bol yüzdüğüm, bol bol yemek yediğim (anne-baba sağolsun) harika bir tatil oldu. Elime ne kitap, ne fotoğraf makinesi ne de cep telefonu aldım. Hatta tatil dönüşü ailemle hiç fotoğrafım olmadığını düşünüp üzüldüm kendi kendime.

Hafta benim için yarın başlıyor. Bu hafta güzel bir mürekkep incelememiz ve yetiştirebilirsem güzel bir dolmakalemimiz var. 

Siz bu hafta neler yaptınız? 

Sevgiler

Zeynep Tatlısu

CONTINUE to READ in ENGLISH


I know, I am already late for my Sunday Post published on Mondays'. And actually I am drafting this post while I am waiting my return flight to Istanbul. I just finished my small holiday even though it was very short. It has been a vacation that I had minimum contact with social media, a lot of swimming, tons of eating (thanks to my parents). I didn't touch my cellphone, my photo machine or my books. I even regretted that I don't have any photos with my family from this vacation together. 

This week starts tomorrow for me. We are going to have an ink review and if I can complete there will be a fountain pen review. 

What did you do this week? (I know what you did last summer)

Cheers,

Zeynep Sweetwater

2 yorum:

 1. Bu saate bırak postayı, misafir bile gelmiyor, saat 10 oldu 10! -.- (Bu bloğu çok sevdiğimi söylemiş miydim? Özellikle okuyucularını dövmeme politikasını)
  :D
  İnceleme tahmini yapıyorum:
  Kalem, Sheaffer No Nonesense
  Mürekkep, bir J. Herbin

  İyi haftalar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence bazı kurallar ihlal edilmek içindir Berk :)

   İki tahmin de yanlış. Nıhahahahhaha (tam olmadı ama evil laugh)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...