Sunday Post 41 / Pazar Postası 41

Scroll down to read in English


Bu haftanın kitabı Cem Batırbaygil'in "Motosiklet Üstünde Hayat Kurtaran 100 Strateji" kitabı. Bu kitap Motoron dergisinin hediyesiydi. Ben de bi arkadaşımdan alıp el koymuştum. Ama özellikle motosikletle trafiğe çıkmadan önce kesinlikle okuması gerektiğini düşünüyorum. Keşke sürücü kurslarında bu kitabı okutsalar. 


Uzun zamandır elime almadığım suluboyamı nihayet yeniden ortaya çıkardım. Evet sildiğim şeyin üzerine boyadım bu deseni. Bu beni korkunç bir insan yapar mı :)


Bu iki el yazısı da benim ve aynı gün, arka arkaya yalnızca farklı kalemlerle yazıldılar. Sizin de el yazınız kalemden kaleme değişiyor mu? 

Sizin haftanız nasıl geçti?

Sevgiler,

Zeynep Kalemsever

Bu arada, Türkiye'de okullar açıldı. Okula başlayan tüm öğrencilere ve en başta Berk ve Aslı'ya buradan sevgilerimi gönderiyor ve başarılar diliyorum. 

CONTINUE to READ in ENGLISH


This week's book is "100 Strategies to Save Your Life on Motorbike" from Cem Batirbaygil. This was a free gift from a Motorcycle magazine and to be frank I had my hands on it by not returning to my friend. I believe this book (or similar books) should be read before you had your traffic experience with your motorbike. 

Finally I take my watercolor set out from my stash where they have been hiding for a long time. Yes I did my small painting on a paper where I erased (not very successfully though), does this make me a monster?

And those two handwriting samples are mine. Written on the same day, one after other with different fountain pens. Does your handwriting also change from one pen to another or is it just me?

Cheers,

Zeynep Penthusiast

PS: School just started in Turkey. I wish a good school year for all students  around the world. 

8 yorum:

 1. Siyahlar postası olmuş bu hafta :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hava kötü diye mi böyle oldu acaba? Pazar günü Şile yolunda kelimenin gerçek anlamıyla sırılsıklam olduk çünkü. Ben bir ara kaskın içinde gülmekle ağlamak arası histerik bir ruh haline bürünmüştüm :) Onun yansıması olsa gerek bu post.

   Sil
 2. Yine güzel bir pazar postası. Ben de bu haftasonu Autocad öğrenmeye çalışarak biraz debelendim. Yakında ustası olurum diye umuyorum. Bunun yanında geç de olsa Tuna Kiremitçi- Git Kendini Çok Sevdirmeden geliverdi elime. Onu okuyorum.

  Herkese iyi haftalar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kolay gelsin diyorum o zaman size. Bu arada, madem Tuna Kiremitçi okuyorsunuz, Kumdan Kaleler de dinleyin yanında :)

   Sil
 3. Aklıma geliyor sormadan edemeyeceğim;
  - İnsanlara dolmakalem sevgisini aşıladın, sıra başka şeylerde mi? : )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok yok, kimseye motosiklete başla demem. Ama suluboya güzel, bence herkes suluboya yapsın!

   Sil
 4. Bu iyi dilekler için çok teşekkürler, umarım güzel ve verimli bir eğitim ögretim yılı olur. c:

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...