Bana Sıkça Yaz 3 Yaşında / Bana Sıkça Yaz is 3 years old

Scroll down to read in English


Biliyorum burayı çok boşladım bu aralar. Evle ilgili uğraşlarım var bu ara. Hatta önümüzdeki aylarda bir taşınma macerası bekliyor beni. Bu arada blog üçüncü yılını da doldurdu. Bin kişiyi geçen kocaman bir aile oldu. İki senedir yaptığımız bu kutlamayı bu sene 11 Nisan tarihinde saat 15:00-17:00 arasında Moda Saklı Köşk'te yapalım diyoruz. Elbette davetlisiniz. Kaleminiz, kağıdınız, fotoğraf makinenizle bekliyoruz. 

Sevgiler,

Zeynep Tembelkalem,


I know, I have been a lazy blogger for a while. I have been dealing with some home/property issues and most probably I will be moving to a new apartment within the following months. And we have been three years old as a family exceeding thousand people. We will be celebrating it with a small party in Moda. Of course you are invited with your fountain pens, notebooks and photo machine :)

Cheers,

Zeynep Lazypen


8 yorum:

 1. Heyoo!
  (Photo machine güzelmiş :D)

  YanıtlaSil
 2. Merhaba Zeynep Hanım,
  Size bir mail atmıştım ama elinize ulaştı mı acaba?
  Taşınmada kolaylık dilerim,
  Hoşçakalın.

  YanıtlaSil
 3. @Zeynep Tembelkalem, nice nice yıllara ;)

  YanıtlaSil
 4. Oyyy. Ne güzel insanlar olacak orada şimdi. Kalemsever insanlar. Kalemler, mürekkepler, defterler, hoşsohbetler. Kuş sesleri, ıhlamur kokusu ve arı vızıltıları. Aranızda olmak isterdim.

  YanıtlaSil
 5. Merhaba Zeynep Hanım,
  Size bir mail atmıştım acaba elinize ulaştı mı?

  YanıtlaSil
 6. Merhaba mürekkep hakkında bir şey soracaktım. Ben resim yapıyorum bu aralar da mürekkep ve suluboya tekniği ile çalışıyorum. Pelikan Siyah mürekkep almıştım. Resmi yaptıktan sonra suluboyayla yada sadece su değdirince heryere yayılıyor. Bulabildiğim waterproof siyah mürekkep de sanırım türkiye de yok ismi Higgins Black Magic. Türkiye'de bulunan herhangi bir marka waterproof siyah mürekkep varsa bilgilendirir misiniz? (bu arada sizin mürekkep testlerinize baktım su testi yapmışsınız ama baktıklarım arasında hiç dayanabilen yoktu. Umarım yardımcı olabilirsiniz teşekkürler.)

  YanıtlaSil
 7. Bugün her zaman her yerde yazabilmeyi öğrendim. Kısa kısa notlar alıp daha sonra bunları toplayarak bir araya getirebileceğimi öğrendim. Okumayla erken tanışmış olsam bile aslında yazıyla geç tanıştığımı öğrendim. Keşke yazmaya daha erken başlamış olabilseydim. Yine de zararın neresinden dönülürse kardır. Dolmakalem ve bu vesileyle okuduğum BanaSıkçaYaz blog'u beni daha çok okumaya,yazmaya ve düşünmeye teşvik etti.
  (2 Aralık 2014)
  Nice senelere!

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...