Off to Budapest...

Scroll down to read in EnglishBilmiyorum neden, uzun süre Diamine Ancient Copper'dan kaçtım. Şimdi ise elimden düşüremiyorum. Bir kaç gün buralarda olmayacağım. Başlıktan da anlaşıldığı üzere Budapeşte'ye gidiyorum. Bakalım bol yağmurlul Budapeşte bize neler verecek, neler öğretecek, neler getirecek. 

Ben yokken dolmakalemler size emanet.

Sevgiler

Zeynep Gezenkalem
I don't know why, I was a bit reluctant to use Diamine Ancient Copper for a while, and now I can't take my hands off it. As you can see from the title, I will not be here for a few days. Let's see what will a rainy Budapest bring us...

Take care of pens while I am away.

Cheers,

Zeynep Rollingpen

9 yorum:

 1. Budapeşte'ye de senator gidiyor galiba. Elinizden düşmüyor :) Benim gibi uçağa binemeyenler için de gezin. İyi eğlenceler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Budapeşte'ye Senator'ü değil de, Schneider Breeze'i götürmüştüm. Oradan da bir adet stabilo dolmakalem alıp mürekkepleyince rahata erdim :) Uçak için sanırım hipnoz tedavileri var. Kendinizi gezmekten alıkoymayın.

   Sil
  2. Hipnoz beni tedeavi edemez sanırım. Problemim uçak ile değil yükseklikle. Ranzanın üst katında yatamıyorum ben. Bir keresinde uçak bileti almaya çalışırken panik atak geçirmişliğim var :)

   Sil
 2. o ne güzel gölgelenme :) iyi yolculuklar, ördek yemeden dönmeyin :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. Ördek yedik evet, çok da lezzetliydi :)

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Neden bu mürekkebi bu kadar zaman görmezden gelmişim bilmiyorum...

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...