Happy Holiday / İyi Bayramlar

Scroll down to read in English


Bu hafta benim için koşuşturmaca ve maalesef havaalanındaki patlama sebebiyle salt kalp ağrısı ile geçti. Şimdi önümüz bayram. Ancak bayramın da benim için farklı bir anlamı var bu sene. Zira, geçen sene kaybettiğim erkek kardeşimin ilk ölüm yıldönümü. İçinizi sıkmak ve sizi üzmek niyetinde değilim. Ölüm bu hayatın belki de tek gerçeği. Belki şu hayatta pek çok şeyden kaçabiliyoruz ama ölümden asla. Hiç geçmez diye düşündüğüm o bir sene geçti bile...

Ben bayramda ailemin yanında olacağım. Biraz onlarla vakit geçirip sonra evime, sığınağıma döneceğim. Herkese çok güzel, çok eğlenceli bir bayram diliyorum. Sevdiklerinizi gördüğünüzde, onlara seni seviyorum deme fırsatını sakın kaçırmayın.

İyi bayramlar

Zeynep Hayatbayramolsa
This week has been spent through with lots of meetings and hurry and due to the blast in Istanbul Airport is was mostly heart-breaking. Now we have Eid ul Fitr in the following week and this means something different this year. As you might already know, I lost my brother last year and this is the first year. I don't want to bother and upset you as the death is the only certain truth in this world. We may avoid many things but death? No way!

I will be spending the eid with my family and right after that I will be returning to my home. I hope all you have a nice eid (if you are celebrating) and if not celebrating, have a nice week. 

Cheers,

Zeynep Lifeisafestival

11 yorum:

 1. Bloğunuzla tanıştığım için çok mutluyum. İyi ve huzurlu bir bayram dilerim.
  Özgür

  YanıtlaSil
 2. size de huzurlu bir bayram dilerim.
  Kadir Gece'niz mübarek olsun.

  YanıtlaSil
 3. Başınız sağolsun Zeynep Hanım. Mutlu bayramlar.

  YanıtlaSil
 4. Iyi bayramlar
  Kalemler de bayram sekeri gibi olmus ;)

  YanıtlaSil
 5. İyi bayramlar Zeynep. İyi bayramlar buraya uğrayan arkadaşlara :)

  YanıtlaSil
 6. Sizede iyi bayramlar Zeynep hanım.
  Eğer ilginiz varsa ve mümkünse kurşun kalem incelemelerinizi de bekliyoruz :)

  YanıtlaSil
 7. Kardeş önemli bir değer, toprağı bol olsun. Seninde her zamanki gibi dik durman dileğiyle.. Kahvegibi bir bayram geçirirsin umarım.

  YanıtlaSil
 8. Bundan sonra hep huzur içinde yaşamanız dileğiyle iyi bayramlar.

  YanıtlaSil
 9. Iyi bayramlar Zeynep. Kardesinizin vefatini yazdiginiz yaziyi hatirliyorum gectigimiz yil, umarim huzur icindedir.

  YanıtlaSil
 10. Bayram koşturmasından bloğunuzu okuyamamıştım. Acı kaybınız için çok üzüldüm, başınız sağolsun. Size ve ailenize sabırlar dilerim.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...