Kaweco Supra, Liliput on Steroids

Scroll down to read in English


Bu haftaya Kaweco'nun hormonlu kalemi Supra ile başlayalım ne dersiniz? Supra Kaweco Liliput'un (buraya tık tık)vücut çalışmış, badibili (hellöy modern sabahlar) yapmış hali. Hem uzun, hem kalın, hem de daha ağır. E bi de içinde ufak sürprizi var.


Kaweco Supra'nın ucunda kendisi gibi devasa çelik bir uç var. Neden kalemle uygun olarak sarı renkte değil bilmiyorum.Kalemin gövdesi iki parçadan oluşuyor. İki parça da takılıyken kalem bu fotoğrafta görünen uzunlukta.Gövdedeki orta parçayı çıkartıp, Liliput'a yakın bir sonuç elde etmek de mümkün.


Kalın ve etli gövdesine rağmen, ek parça çıktığında gerçek bir minnoş, tam bir ponçiğe  dönüşüyor.Atası Liliput'la mutlu günlerinden bir kare!Uzatma parçası  olmadan ne kadar da iricene bir Liliput değil mi?


Ucu sizi yarı yolda bırakmayacak bu kalemi, özellikle ağır kalem sevenler kaçırmasın. Siz nasıl buldunuz Kaweco'nun yeni kalemini?

Sevgiler

Zeynep İrikalem
Hello Everyone!

We are starting this week with Kaweco's new pen on steroids. It is like a body builder version of our beloved mini pen Kaweco Liliput (click here). Longer, bigger and heavier. And also it has a little surprise inside.

Kaweco Supra has a giant steel nib which is quite a good match with its size. However I would prefer it in gold in line with the pen body.

Body of the pen is made out of two pieces. It is as shown in the photo when two pieces are on. And it becomes in the size of a Liliput when you take a piece off. It became a little monster with its small size.

Kaweco Supra has a quite reliable nibs like other Kaweco pens. If you like pens with some weight, then Supra might be perfect pen for you!

Did you like it?

Cheers,

Zeynep Bigpeng6 yorum:

 1. Benim ilk dolmakalemimdir Kaweco, ne çok severim. Kalemin iri olanı benim için makbuldür. Küçük kalemleri kullanamıyorum. İnceleme için teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 2. Ahhh modern sabahlar. Kaweco nibleriyle ilgili epey bir eleştiri okudum. Elime aldığım tek kaweco kalemin de nibi okuduğum yazılardaki gibi maalesef. Siz ne düşünüyorsunuz?

  YanıtlaSil
 3. Yabancı sitelerde gördüğümden bu yana takipteyim bu kalemi. Yeri gelmiken sorularımı sorayım, nereden aldınız, kaça aldınız ve TWSBİ Micarta ile karşılaştırırsak gövde kalınlığı nasıl?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mete Beyciğim, Kaweco Almanya bizimkilerin yapmadığı şeyi yapıyor sağolsun, bu ürünleri denemem için bana gönderiyor. Bu sebeple ürünü satın almış değilim. Ürünü geri gönderdiğim için elimde değil ama gövdesi micarta'dan daha kalın değildi.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...