Happy Birthday Bana Sıkça Yaz!

Scroll down to read in English

Photo Credit: Sevgili Omer Pekji!

Merhabalar,

Bu yıl blogu ihmal ettim biliyorum ama biz yaşasak da yaşamasak da zaman akıp geçiyor. O yüzden yaşamaya bakalım değil mi? Ve evet, blog dördüncü yılını geride bıraktı. Bolca kalem, bolca mürekkep, yepyeni insanlar, eski kalemlerini çekmeceden çıkartanlar, hayatında ilk defa heyecanla dolmakaleme mürekkep çekenler, güzel yazanlar, yazısını hiç mi hiç beğenmeyenler, kendini bu gruba ait hissedenler, "siz bur'da ne yapıyorsunuz" diyenler, elindeki mürekkep lekesine bakıp içten içe mutlu olanlar, başkasına kalemini teslim etmeye korkanlar, aldığı kalemleri ailesinden saklayanlar, blog tutup cem-i cümleye gösterenler, kalemine uygun mürekkep seçenler, hep aynı mürekkebi kullananlar, yeni aldığı kalemi daha kırtasiyeden çıkmadan kullananlar, aylarca mürekkep çekmeden tutanlar,.. Sizler hepiniz bu ailenin bir parçasısınız ve hepinizi ayrı ayrı seviyorum.

Bu yüzden, geçen yıllarda da yaptığımız gibi bu coşkuyu, kalemlere duyduğumuz bu aşkı yine birlikte paylaşalım diyorum. Kaleminizi, defterinizi alıp 2 Nisan Cumartesi günü saat 15:00'te Beyoğlu Mihrimah Sultan Cafe'ye gelmeye ne dersiniz? (Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi almak için dilerseniz Facebook Bana Sıkça Yaz grubumuza da katılabilirsiniz) 

Sevgiler,

Zeynep Kalemsever


And the winner is... Kazananı Olmayan Topraklar...

Scroll down to read in English


Merhabalar,

Gönül isterdi ki, yarışma sonuçlarını şöyle neşeli şekilde duyuralım ama kısmet olmadı. Random.org'la yaptığımız çekilişe göre kalemin kazananı "berker". Bana writetomeoften et gmail nokta com adresinden mail atarsa bu hafta içinde hediyesini ona ulaştıralım. 

Katılan herkese teşekkürler.

Sevgiler

Zeynep Acıkalem


Kaweco Student Giveaway

Scroll down to read in English


Merhabalar,

Bugün ilginç bir giveawayle karşınızdayım. Hediye çekilişinin nesi ilginç demeyin, zira bu sefer hediyemiz bir okurdan geliyor. Dolmakalem toplantılarımızın renkli isimlerinden Kurtul bey, koleksiyonunu azaltırken bu kalemi Bana Sıkça Yaz okurlarından birine hediye etmek istedi. Kendisinin bu hediye çekilişi için iki şartı var. 

1- Blogun izleyicisi olmak
2- Yorumlarınıza en sevdiğiniz 3 kitabı yazmak. 


Haydi bakalım, pamuk eller klavyeye. Yorumlarınızı 14 Mart Pazartesi gününe kadar bırakmayı unutmayın.

Sevgiler,

Zeynep DünyaKadınlarGünü


Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...