Pazar Postası 61 / Sunday Post 61

Scroll down to read in English


Pazar postalarını özleyenler el kaldırsın! Geçen hafta Erhan Altunay'ın Paganizm -1 Kadim Bilgeliğe Giriş kitabını bitirdim. Kitapta editoryal olarak problemler olsa da, konu hakkında detaylı bir incelemeye sahip. Biraz ara verdikten sonra bu serinin ikinci kitabını da okuyabilirim. 


Kitap okurken, çalışırken, evde otururken en sevdiğim şeylerden biri güzel kokular. Bu aralar, tütsü ile dönüşümlü kullandığım favori burner'ım.


Yıllar geçtikçe fark ediyorum ki, yazmadan çalışamaz olmuşum. Sizin böyle bir okuma/çalışma alışkanlığınız var mı?

Sevgiler

Zeynep KalemseverHello!

Who missed the Sunday Posts! Last week I finished a book about Paganism. Although there were some editorial problems in the book, it was a comprehensive study to understand what paganism is. So I might be reading the second book in the following weeks. 

For me, a good incense or oil is a must when reading, working and just sitting at home relaxing. Recently, I have been using this burner as an alternative for my Japanese incenses. 

As years passing by, I noticed that, I am not able to read without taking notes. Do you have such habits of reading or studying?

Best

Zeynep Kalemsever
4 yorum:

 1. Pazar postalarını çok özledim evet, Zeynep'cim fotoğraflar her zamanki gibi muhteşem, son kare ile beni büyüledin:) ben de yazmadan çalışamayanlardanım bu arada... sevgiler:)

  YanıtlaSil
 2. Artık okumaktan çok yazdığımı farkettim ben de. Karar alınacak bir konuda elimde kalem olmadan düşünemediğimi, toplantılarda yazmaktan başımı kaldırıp da konuşamadığımı ayrıca. Ne oluyor bize kuzum?

  YanıtlaSil
 3. Yaptığım işin hiç alakası olmasa da sürekli elimde kalem defter. Kovacaklar beni :) bari resim yapabilsem kaldırır işimi ama ben anca yazabiliyorum

  YanıtlaSil
 4. Veysel Aşık19 Ocak 2017 20:06

  Hiçbir zaman yazmadan çalışamadım. Bir hocamız derdi ki yazarken el yazar göz görür yazdığını bir de fısıldarsan ağız söyler kulak duyar. Daha iyisi can sağlığı...

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...