Bana Sıkça Yaz Logo Yarışması / Write to Me Often Logo Contest

Scroll down to read in EnglishMerhabalar,

Blog ve Facebook grubu için bir logo arayışımız uzun süredir devam ediyordu. Biz de içimizde bu kadar kalemle, kağıtla, mürekkeple uğraşan varken neden logomuz kendi içimizden çıkmıyor diye düşündük ve sizden yardım istemeye karar verdik.

Bizi anlatacak hem yuvarlak formatta hem de header (başlık) formatında kullanabileceğimiz bir logo arayışı içindeyiz. Eğer benim elimden bu işler gelir diyorsanız logo yarışmasına katılarak, hazırladığınız görseli 13 Mart 2017 Pazartesi günü saat 19:30'a kadar writetomeoften@gmail.com adresine göndermenizi rica ediyorum. Yapılan müracaatlar değerlendirilip, birinci seçilen logo ödülü alır, logo tasarımı ise tüm hukuki haklarıyla birlikte BSY ailesinin malı sayılır.

Haydi pamuk eller kaleme!

Sevgiler,

Zeynep TasarımkalemHello All,

I was looking for a logo both for our Facebook group and Blog. And I decided to ask our community for a help since we have so many people dealing with ink, paper and pen. 

We are looking for something that describes us and which can be used in round and header format. However I am not sure if we can make a gift from some from abroad, since hemen.com.tr does not have any international shipping. But if you would like to enter with consent of not getting 500 TRY gift certificate you are more than welcome to attend until March 13, 2017, 19:30. Send your designs to writetomeoften@gmail.com 

Cheers,

Zeynep Designpen4 yorum:

 1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. logoda blog adres basliginin olmasi sart mi? yani illa banasikcayaz mesela bsy gibi bir logo mu yoksa serbest mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç fark etmez. writetomeoften veya write to me often da yazabilir...

   Sil
 3. logo nun hangi formatta hazırlanması gerekiyor.İlk etapta dijital ortam dışında kroki olabilir mi? (Daha sonra bilgisayar ortamına aktarılmak üzere el çizimi)

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...