Sunday Post 62

Scroll down to read in English


Yeni haftadan ve pazartesi günleri yayınlanan Pazar postasından herkese merhaba! 
Ben bu hafta neler yaptım? Okudum! Ama bitiremedim. Belki bu hafta :) Yazarak okumak beni yavaşlatıyor ama ne yapayım, alışkanlık! 


Mürekkeplerle oynadım. Diamine Shimmertastic serisinden Blue Lightning. Nasıl? Muhteşem görünmüyor mu? 


Eh biraz da yazdım. İçimden geçenler, ne hissettiğimi. Kimseye gönderme kaygısı olmadan. Aklıma geldiği gibi. O kadar rahatlatıcı ki...

Siz bu hafta neler yaptınız?

Sevgiler,

Zeynep Pazartembeli
Hello everyone, from a new week and a sunday post published in Monday :) This week I read a bit, was not able to finish though. Maybe this week.

I also enjoyed my sheeny inks. I used Blue Lightning from Diamine Shimmertastic series. It look fantastic, right?

And I also wrote things down. As it is free flowing in  my mind. Without having the anxiety of sending it to anyone. It is so relaxing.

How was your week?

Cheers,

Zeynep Lazysunday

8 yorum:

 1. Gerçekten yazmak kadar rahatlatan başka bir aktivite yok. Bunu yıllardır yapmama rağmen yeni farkediyorum. Keşke okumak da aynı etkiyi yaratsaydı bende. Ama hiçkimseye mektup yazmamıştım göndermemek üzere, oraya buraya, deftere karaladım hep, bu sefer deneyecem!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Okumak ne okuduğuna bağlı olarak değiştiriyor insanın modunu. Bazen bir romanın içine dalıp kendi derdini unutabilirsin de, bazen okuduğun kitaptan yeni dert sahibi olabilirsin de...
   Ama "free flow" şeklinde yazmak, yazılan şeyler anlamsız da olsa mutluluk veriyor.

   Sil
 2. Yazın her zamanki gibi muhteşem Zeynep'cim, simli mürekkepler beni biraz korkutsa da blue lightning göz alıcı gerçekten, aklımı çeliyor..:)) geçtiğimiz hafta ne kadar yoğundu, bu nedenle bu hafta sakinlik istiyorum mümkünse, herkese iyi haftalar:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürlelr Erencim. Ben de sakin, huzurlu ve mutlu bir hafta istiyorum. Herkes için, herkes için :)

   Sil
 3. bende güzel güzel yazmak yazılarımı depolamak istiyorum ama nafile bazen iki satır bişi bile karga burga yazıyorum yazık güzelim defterlerim ziyan oluyor :D okuma gayretim devam ediyor sessiz yalnız ortamlarım az olduğundan sebep çok okuyamıyorum işte böyle arkadaşım ne olsun yuvarlanıp gidiyorum ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç ziyan olur mu aşkolsun!!!! O kargacık burgacık yazılar bile yıllar geçince ne kadar değerli oluyor... Yazın siz yazın. Çok güzel yazıyorsunuz hepimiz biliyoruz :)

   Sil
 4. Does the first photo have a Pelikan 400 tortoise? I remember you reviewed one from your good friend, but that one was quite old. It reminds me of mine from 1994. What nib size does it have? I hope you enjoy it, Zeynep!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yes I was using a borrowed pen but then I got one for myself. Couldn't resist the lovely tortoise body!

   Oh I love it so much Bebe :)

   I have an EF but quite surprisingly, it writes quite nice.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...