Sunday Post 64

Scroll down to read in English


Herkese yeni bir haftadan merhaba,

Bu hafta muhteşem bir kitap okudum. Çok sevgili İzel Rozental beyin Moda Sevgilim kitabının 7 yıl aradan sonra yeniden basılmış ve hatta yeniden yazılmış hali "Moda Sevgilim Yeniden" Okurken gözlerimi dolduran, İstanbul'un yitip giden kültür mirasına dair bize çok fazla şey anlatan, çok içten, çok sıcak ve çok samimi bir kitap. Moda'ya hayatınızda bir kez dahi olsun yolunuz düştüyse bu kitabı mutlaka okumalısınız. 


Haftasonu biraz mürekkeplerle uğraştım. Bir iki yeni post hazırladım. Kanıtı da işte buracıkta!


Hep yazmak olmaz, biraz da okuyalım. İlk okuduğum 2008 yılından bu yana aklıma kazınmış "Zihin, gerçeğin büyük katilidir. Lanu, katlediciyi katlet" cümlesi ile beni zaman zaman yeniden kendine çeken bir kitabı okudum tekrar. Ne olduğu, önümüzdeki pazar postalarına kalsın. 

Sizin haftanız nasıldı?

Sevgiler

Zeynep Kalemsever
Salute everyone from a brand new weekend!

This week I read a book about a neighborhood of Istanbul. It was so nice, sincere and warm as a book. 

I did some ink reviews and here is the proof!

Of course I cannot write all the time. I am reading a book which I have some parts memorized and over the years this book calls me from time to time. I am not going to reveal it until following Sunday Posts...

How was you week?

Cheers,

Zeynep Penthusiast

3 yorum:

  1. Pazar postlarını çok seviyoruz, Moda Sevgilim'i not ettik..:) haftamız yoğundu, umduğumuz gibi sakin olmadı, bu haftadan da umutlu değiliz:)) iyi haftalar Zeynep'cim:)

    YanıtlaSil
  2. Baktım zeynep bir kaç inceleme koymuş, yine baskılardan dolayı diye düşündüm yazmıcak düzenli falan diye, inanmıyordum açıkçası sonra pazar postasını görünce ne güzel eski günleri hatırladım. Madem öyle geriye doğru okumaya devam edeyim ben :D

    YanıtlaSil
  3. Yazınızın son paragrafındaki alıntı hangi kitaptan öğrenebilir miyiz?

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...