Bana Sıkça Yaz 5. Yaş Günü

Scroll down to read


Herkese kocaman merhabalar,

3 Nisan 2012'de kurulan bu blog kocaman oldu ve 5. yılını bitiriyor artık. Bu süreçte, büyüdük, geliştik, genişledik ve 1200 kişiyi geçen kocaman bir aileye dönüştük. Bu ailenin büyük bir kısmı ise Facebook'taki grubumuzda ikamet ediyor. 

Eğer bu blogu okuyor, videoları seyrediyor ve kim olduğumuzu merak ediyorsanız sizi de Bana Sıkça Yaz'ın 5. yaşını birlikte kutlamak üzere 8 Nisan Cumartesi günü saat 15:00'te Kadıköy Rıhtım Otel'in terasına bekliyoruz. 

Bu arada, bu muhteşem yaş günü temalı çizimi yapan Rıfat'a kucak dolusu sevgiler.

8 Nisan'da görüşmek üzere!

Sevgiler,

Zeynep Beşyaş

PS: Logo yarışması 13 Mart'ta bitiyordu bildiğiniz gibi. Katılımın azlığından dolayı süreyi 30 Nisan'a kadar uzatma kararı aldık. Tasarımlarınızı 30 Nisan'a kadar write to me often @gmail.com adresine gönderebilirsiniz. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Greetings you all,

I started writing this blog on April 3, 2012. And it is about to be 5 years. 5 huge years! We have grown out and expanded in this 5 years period. We also have a giant family in our Facebook group

I don't know, if there is anyone out there reading this blog in English and who will be in Istanbul on April 8 but we are going to have a meeting at 15:00 in the roof of Rihtim Hotel Kadıkoy. 

And my special thanks to Rifat who made this great birthday drawing for us. 

Best

Zeynep Fiveyearsold

22 yorum:

 1. WOW... 5. yaşınız kutlu olsun. Logo yarışması? biraz bilgi alabilir miyim?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Elbette :)
   http://www.banasikcayaz.com/2017/02/bana-skca-yaz-logo-yarsmas-write-to-me.html

   Sil
 2. Tebrikler, 10, 15, 20. yaslarini da gorelim bu blogun. Dolma kalem sevgisini bana asilayan temel kaynaklardan biri bu blogtur. Istanbul'da olup katilabilmeyi cok isterdim. tekrar tebrikler ve bol eglenceler

  YanıtlaSil
 3. Mürekkepli kalemli nice nice yıllara...

  YanıtlaSil
 4. TEBRİK EDERİM ZEYNEP HANIM..BLOGUNUZ İYİ Kİ VAR..BENİM İÇİN DİNLENDİRİCİ, BİLGİLENDİRİCİ..GAYRETLERİNİZİN DEVAMINI DİLERİM..

  YanıtlaSil
 5. doğum günün kutlu olsun bana sıkça yaz... sayenizde kalem, kağıt, mürekkebe alıştım, sevdim, hayatıma ekledim..

  YanıtlaSil
 6. Tebrikler nice yaşlara olsun dolma kalemler ile defterler ile mürekkepler ile

  YanıtlaSil
 7. Keyifle takip ettiğim bu bloğun ve grubumuzun nice yıl dönümlerini görmek dileği ile... 8 Nisan'da katılacağım ve grup arkadaşlarımla tanışma şerefine nail olacağım inşallah.

  YanıtlaSil
 8. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 9. Doğumgünümüz kutlu olsun...

  Bu blogu/grubu oluşturup bize kendi bildiklerini aktaran ve güzel bir dost meclisi oluşmasına önayak olan Zeynep ve tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.
  Bu vesileyle yaş günü çizimini yapan Rıfat'a huzurlarınızda teşekkür ederim ve ortaya çıkardığı bu güzel çalışmadan dolayı da onu ayrıca tebrik etmek isterim. Ben çok beğendim. Doğum gününde bunu masaya koymayın zira yazık olur : )... iyi günler dilerim.

  YanıtlaSil
 10. Congratulations Zeynep. I love your blog!

  YanıtlaSil
 11. Congratulations Zeynep. I love your blog!

  YanıtlaSil
 12. Nice senelere, iyi ki bu güzel blogu açmışsınız :)

  YanıtlaSil
 13. Ah şu buluşkalar, yaş günleri... Katılmayı ve sizlerle oturup hasbihal etmeyi çok isterdim. :) Ama bir gün o da olur inşaallah.

  YanıtlaSil
 14. Muhteşem olmuş çizim:) Zeynep'cim şimdiden bu harika blogun yaş gününü kutlarım, daha nice güzel yıllarda birarada olmak dileğiyle, sevgiler:)

  YanıtlaSil
 15. iyi ki varsınız, niice yıllarımız olsun birlikte :)

  YanıtlaSil
 16. Baharda izmir başkadır. bir izmir buluşması olmasını temenni ediyorum

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...