Kaweco Traveller's Pen Case

Scroll down to read in English


Kaweco Kalem Kılıfı / Kaweco Pen Case

Selamlar,

Bu aralar, etrafımdaki herkes harıl harıl kılıf aramakla meşgul. Bu sebeple size bu arayışınızda yardımcı olabilmek adına Kaweco markasının kalem kılıfını da tanıtmak istedim. Kaweco'nun kılıfları genelde tek ya da iki kalem için olsa da bugünkü ürünümüzün adı "Kaweco Traveller's Case" ve gerçekten size seyahatlerinizde eşlik edebilecek bir kılıf. Kaweco Pen Case Inside

Deriden mamul bu kılıf, dikine yerleştirdiğimiz altı adet kaleme ev sahipliği yaparken, kapağın öteki yanında da ufak bir not defteri, kartvizitler, belki bir iki kartuş veya mekanik kurşunkalem kullananlar için uç koyabilecekleri bir file göz de taşıyor. Kalemlerimiz çizilmesin diye kalemleri ve bu fileli gözü birbirinden ayırmaya yarayan yumuşak kumaştan bir ara parça da mevcut. 


Bu kalem kılıfı bana Kaweco Almanya tarafından incelemem için gönderildi ve maalesef ülkemizde satışı yok. 6'lı bu kılıfın yurtdışı perakende satış fiyatı 110 dolar civarında. Eğer böyle bir kılıf arıyorsanız yurtdışından sipariş edebilir ya da yurtdışına çıktığınızda bakabilirsiniz. 
Siz kalemlerinizi nasıl taşıyorsunuz?

Sevgiler

Zeynep Keseci

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hello All,

In the recent days everyone around is looking for pen cases to place their pens. Therefore, I wanted to help you in your search and today we are having a glance at Kaweco Pen Case. Although Kaweco normally has pen pouches for one or two pen, this time we have a product called "Kaweco Traveller's Case" and it will be assisting you in your travels. 

This leather case can host 6 pens placed vertically while the other side of the has a fishnet holder where you can put a small notebook, business cards, maybe one or two cartridges or a small lead box for your mechanical pencils. And there is a fabric flap which prevents those two sides grinding each other. 

This pen case was kindly sent to me by Kaweco Germany (many thanks) and unfortunately it is not offered in Turkey. This 6 pen holding case has a price around USD 110. If you are looking for a similar case you can either order online or visit the nearest Kaweco shop. 

How do you carry your pens around?

Best

Zeynep Kesedcijan

6 yorum:

 1. galen deri sağolsun. sitesinde görülen fiyatlardan daha uygun aslında. dolar üzerinden olan fiyatlarını kabullenip kredi kartımdan çektirecektim ancak kabul olmayınca arayarak havale ile satın aldım. benşm hesapladığımdan 100 lira daha ucuza geldi ki havalara uçurdu beni.

  YanıtlaSil
 2. İlk dotoğrafa bakınca para cüzdanı boyunda bir şey sanmıştım ama, oldukça büyükmüş.

  YanıtlaSil
 3. Çok şık ve kullanışlı gözüküyor...

  YanıtlaSil
 4. Bir zevkle okuyorsun, tam aradığın diyorsun ve bir de bakıyorsun ki ülkemizde satılmıyor. Hevesimiz kursağımızda kalıyor.

  YanıtlaSil
 5. birkaç ay önce görüp bayağı beğenmiştim bu modeli ancak gümrüğe takılır diye sipariş edememiştim, umarım yakın zamanda ülkemizde de satılır. incelemesini blogda görmek güzel oldu, sevgiler...

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...