Sunday Post 69 Blog Birthday and Other Kind of Good Things

Scroll down to read


Merhabalar,Bu hafta harika bir haftaydı. O kadar ki, pazar postasını gerçekten pazar günü yayınlıyorum. Şaka şaka. Bu hafta, Samsun'dan, Ankara'dan, Kayseri'den ve elbette İstanbul'dan gelen arkadaşlarımızla blogun 5. yaş gününü kutladık. Maalesef fotoğrafta eksikler var. Erken ayrılanlar ve sonradan gelenler ama onlar bizi affedeceklerdir umarım. Bu beş senelik yolculukta yanımda olan herkese teşekkür ederim. 


Bu haftanın bir diğer güzelliği de bu çalışma masasında oturup, bu kocaman deftere bir şeyler yazmaktı. Teşekkürler hayat!


Ve bu yeni arkadaşlar bizimle birlikte olacaklar. Özellikle Rose Espiegle isimli mürekkebe bayıldım. (Loreal'in bir rujuna çok benzettim, incelemede sizi şaşırtabilirim)

Sizin haftanız nasıl geçti?

Sevgiler

Zeynep Güzelkalem

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hi Everyone,

It was such a great week that I am posting Sunday post actually in Sunday. Just kidding! It was great because we celebrated the 5th year of the blog with our friends from Samsun, Ankara, Kayseri and of course Istanbul. Unfortunately, we have some people missing in the photo who either had to leave a bit early or just after we took the photo. Hope they will forgive us for that. And I would like to thank all, who has been together with me in this journey. 

Another beauty of this week was that, I have sat on this table and wrote something in this big notebook. Thank you life!

And those friends are with us from now on. Especially I have been a huge fan of Rose Espiegle. (Actually it really looks like a lipstick of Loreal. You might be surprised on the review)

How was your week?

Cheers,

Zeynep Gracepen

13 yorum:

 1. Harika bir yazı masası ve yazı köşesi. Size mi ait Zeynep hanım?

  YanıtlaSil
 2. Seviyoruz be başkanım! :D

  YanıtlaSil
 3. Mükemmel bir cumartesi günüydü. İstanbul dışından, sık birlikte olamadığımız dostlarla birlikte olmak cabası. İyi ki varsınız.

  YanıtlaSil
 4. o masanın özelliği nedir?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok güzel bir antika masa olması. Muhteşem bir odanın içinde bulunması...

   Sil
 5. O ne güzel bir masaymış ya! Kıskandım!

  YanıtlaSil
 6. Çalışma masasını çok beğendim. Mobilyalara her zaman ilgim oldu çünkü bana hep dedemi hatırlatırlar. :( Kendisi bir marangozdu ve ikinci ve üçüncü meclis binalarında marangozluk yapmıştı. Dedemin kendi elleriyle yaptığı bir adet elbise askısı ile bir sehpa halen durur. Canımın sıkkın olduğu zamanlarda sehpanın başına geçer dertleşirim onunla. Dedemle konuşuyor gibi hissediyorum... Bana bu yoğun gündeki kısa bir mola anında dedemi hatırlattınız ya çok yaşayın emi... :)

  YanıtlaSil
 7. Şuraya Kaç kere yorum girmeye çalıştım kaç kere duygularımı yeterince ifade edemediğimi düşünüp geri sildim ben bile sayısını unuttum. Hala her buluşkaya ilk geldiğim buluşkanın heyecanıyla geliyorum. Sayende o kadar kıymetli dostlar edindim ki BSY ikinci ailem oldu diyebilirim. Sadece senin değil Aydan Abi'nin, Şükret'in, Fatih'in ve sıralamaya koysam buraya sığdıramayacağım diğer emek verenleriyle tüm BSY'nin doğum günü kutlu olsun sevgili başganım :) İyi ki varsın iyi ki yazmışsın <3

  YanıtlaSil
 8. Geldim, Gördüm, Öbüyorum. Seviyorum BSY hepinizi...

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...