Photo of the Day 57 Omas & Izmir Buluşkası

Scroll down to read


Bugünün fotoğrafı, aldığım en güzel hediyelerden biri olan Omas Princes. Hiçbir zaman babasının prensesi bir kız çocuğu olmadım ben. Daha ziyade babasının erkek fatması çocuklardan oldum. Bu kalem bana, her kadının içinde küçük bir kız çocuğu olduğunu yeniden hatırlattı. Teşekkürler Bay X. 

Bu arada, biliyorsunuz biz aylık olarak buluşuyoruz ama maalesef buradan duyurmuyoruz. (Aylık buluşkalardan haberdar olmak isteyenleri Facebook Grubumuza bekliyoruz. Davet göndermeniz yeterli) Ancak önümüzdeki haftasonu yani 13 Mayıs Cumartesi günü İzmir'de bir buluşka yapacağız. İstanbul'dan kalabalık (yaklaşık 15 kişilik) bir ekiple yola çıkıyoruz. Buluşka yerimiz Basmane'deki Can Fotokopi. Gelmek isteyen herkesi 16:00'da aşağıdaki adrese bekleriz. 

Gazi Blv. No: 93/A Çankaya-IZMIR

Sevgiler

Zeynep Boyozoğlu

Today's photo consists one of the best presents I have ever get, Omas Princes. I have never been a princes to my father, I was mostly a tomboy instead. However, this gift reminded me of that every woman has a little girl inside. Thank you Mr. X...

By the way we are meeting on a monthly basis, however we are not announcing it from here. (If you would like to learn about our monthly meetings, please contact me) Nevertheless, we are visiting Izmir this weekend with a big group (approximately 15 people) and our place of meeting is Can Fotokopi in Basmane. 

Cheers,

Zeynep Smyrna

3 yorum:

  1. Boyozoğlu İngilizceye çevrilememiş :) İngilizcenin İzmirce karşısındaki mağlubiyeti. Bir de demek bademle, çiğdemle saldırsak ne hale gelecek...

    YanıtlaSil
  2. Buluşka günü çok iyi denk geldi. Ben de o gün Konak Meydanında Halk Eğitimi Merkezlerinin düzenlediği Öğrenme Şenliği'nde olacağım. Bir fırsatını bulup yanınıza kaçmayı denerim. Ayrıca biz de sizi Öğrenme Şenliğine davet ediyoruz. Eğlenceli olacak =)

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...