Online Switch Fountain Pen with Stylus

Scroll down to read

Online Dolma Kalem / Online Fountain Pen

Merhabalar,

Bu haftanın kalemi bir Alman markası olan Online. Online özellikle Almanya'da neredeyse her kırtasiyede 7'den 70'e hitap eden pek çok farklı dolmakalemiyle rastlayabileceğiniz bir marka. Ülkemize bir dönem gelen bu marka, bir süre sonra piyasadan çekilmişti ancak son zamanlarda Online markalı kalemlere yeniden rastlamak mümkün. 


Stylus with Fountain Pen / Stylus özellikli dolma kalem 

Online Switch'in en önemli özelliği aynı zamanda stylus yani ekran kalemi olarak görev yapması. Eğer telefonunuzu veya tabletinizi sıklıkla kullanıyorsanız güzel olabilir. 

Online Dolma Kalem Ucu

Online'ın ucunda medium çelik bir uç mevcut. Tutma yeri ise yumuşak siyah silikondan yapılmış. Tutma yerinde sizi rahatsız etmeden yönlendirebilecek ergonomik bir tasarım kullanılmış. Kapağı ise oldukça sağlam, geçmeli bir kapak. 


Online Dolma Kalem yazımı

Online kalemlerin uçları,  genellikle oldukça güzel oluyor. Bu kalemde de oldukça güzel bir uca denk geldim. Ayrıca bu kalemin farklı pek çok rengi var. Kapak ve gövdedeki tutma yeri uyumlu halde satılıyor. Bunun yanısıra standart kartuş ve dönüştürücülerle kullanılıyor. Bu açıdan güzel bir gündelik kalem. Siz de beğendiniz mi?

Sevgiler

Zeynep Onlinekalem

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hello All,

This week's pen is a German brand: Online. Online is a very wide-spread brand in Germany where you can come across with many different size and style fountain pens everywhere. This brand was once came to Turkey and disappeared after a while but recently we are able to see it again on the stationery stores. 

Online Switch has a feature that you can use it as a stylus as well. If you are using your smart phone or tablet regularly, you can like it. 

Online Switch has a medium steel nib. And the grip section is made of soft silicone. There is an ergonomic design in grip section which leads you to hold the pen in right angle without making your grip uncomfortable. The cap is a solid click. 

Online fountain pens generally have great nibs. And in this fountain pen I had a great, smooth nib again. This pen has several cap colors and the color on the cap is matching with the color on the grip section. Besides, you can use it with standard European cartridge and converters. I think it is a nice pen for daily use. Did you like it?

Cheers,

Zeynep Onlinepen


5 yorum:

 1. kalem çekilişi sonuçlandı mı?

  YanıtlaSil
 2. Teşekkürler Zeynep Hanım.
  Ürün yelpazesi de oldukça geniş ve rengarenk.
  www.online-pen.de

  YanıtlaSil
 3. Kullanmış ve çok beğenmiştim. Hatta aramızda kalsın, Lamy Safari'den bile çok beğenmiştim. Bak aklıma getirdin, bir tane edineyim bu kalemden :)))

  YanıtlaSil
 4. Mürekkebi merak eden bir ben olmam sanırım başkanım :)

  YanıtlaSil
 5. Campus modelleri çok hoşuma gitti farklı tasarım ve renkleri mevcut. Plastik gövdeleri var ama olsun, içindeki kartuş diğer markaların iki katına sahip,bu hafta siparişi verip alıyorum,bakalım nasıl hissettirecek bir kalem.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...