Bana Sıkça Yaz 7 Yaşında

13
150

Bu blogu yazmaya başlayalı tamı tamına 7 yıl oldu yakın zamanda. Ve bu 7 yılda, gelişti, büyüdü, facebook grubuna sahip oldu. Kocaman bir aileye dönüştü… Bunu kutlamak adına 13 Nisan Cumartesi günü saat 15:00’de Kadıköy Rıhtım Otel’de toplanıyoruz. Unutma, sensiz bir kişi eksiğiz…

Sevgiler

13 YORUMLAR

  1. Başta Zeynep Hanım olmak üzere; emeği geçen, katılan, fikir sunan, uygulayan, az ya da çok karalayan, paylaşan, güzel yüzlerini-tebessümlerini esirgemeyen, aralarına katıldığım ilk andan itibaren samimiyetlerini eksik etmeyen koca yürekli tümm dostlara teşekkürü bir borç bilirim. Kalemleriniz mürekkepsiz, elleriniz kalemsiz, ruhunuz da bilgiden eksik kalmasın. Sevgiyle, esen kalın..Ve Nice nice mutlu yıllaraa!

  2. Başta Zeynep Hanım olmak üzere; emeği geçen, katılan, fikir sunan, uygulayan, az ya da çok karalayan, paylaşan, güzel yüzlerini-tebessümlerini esirgemeyen, aralarına katıldığım ilk andan itibaren samimiyetlerini eksik etmeyen koca yürekli tümm dostlara teşekkürü bir borç bilirim. Kalemleriniz mürekkepsiz, elleriniz kalemsiz, ruhunuz da bilgiden eksik kalmasın. Sevgiyle, esen kalın.. Ve nice nice mutlu yıllaraa!

  3. Bu blog’u okumaya başladığım ilk günden beri hayat daha bir güzel. 🙂 Bu aile ile tanıştığım için çok mutluyum. Zeynep Hanım nezdinde emek veren herkese çok teşekkür ederim.

Siz ne düşünüyorsunuz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.