Bana Sıkça Yaz 7 Yaşında

16
346

Bu blogu yazmaya başlayalı tamı tamına 7 yıl oldu yakın zamanda. Ve bu 7 yılda, gelişti, büyüdü, facebook grubuna sahip oldu. Kocaman bir aileye dönüştü… Bunu kutlamak adına 13 Nisan Cumartesi günü saat 15:00’de Kadıköy Rıhtım Otel’de toplanıyoruz. Unutma, sensiz bir kişi eksiğiz…

Sevgiler

16 YORUMLAR

  1. Başta Zeynep Hanım olmak üzere; emeği geçen, katılan, fikir sunan, uygulayan, az ya da çok karalayan, paylaşan, güzel yüzlerini-tebessümlerini esirgemeyen, aralarına katıldığım ilk andan itibaren samimiyetlerini eksik etmeyen koca yürekli tümm dostlara teşekkürü bir borç bilirim. Kalemleriniz mürekkepsiz, elleriniz kalemsiz, ruhunuz da bilgiden eksik kalmasın. Sevgiyle, esen kalın..Ve Nice nice mutlu yıllaraa!

  2. Başta Zeynep Hanım olmak üzere; emeği geçen, katılan, fikir sunan, uygulayan, az ya da çok karalayan, paylaşan, güzel yüzlerini-tebessümlerini esirgemeyen, aralarına katıldığım ilk andan itibaren samimiyetlerini eksik etmeyen koca yürekli tümm dostlara teşekkürü bir borç bilirim. Kalemleriniz mürekkepsiz, elleriniz kalemsiz, ruhunuz da bilgiden eksik kalmasın. Sevgiyle, esen kalın.. Ve nice nice mutlu yıllaraa!

  3. Bu blog’u okumaya başladığım ilk günden beri hayat daha bir güzel. 🙂 Bu aile ile tanıştığım için çok mutluyum. Zeynep Hanım nezdinde emek veren herkese çok teşekkür ederim.

  4. Best wishes to many more years of Write to Me Often!!
    It has been a constant pleasure to read new posts since I found you more than four years ago…or was it five years? One day I have a wish to join up in Istanbul to meet the pen groupies…that will be a beautiful day.

    Is the Facebook Page still going? I joined, but do not get any updates.

  5. Çok geç olsa da ben de bir şeyler yazmak istedim.Aslın da güzel olan,doğru olan ve emek verilen bir iş hem kalıcı oluyor hem de hatırlanası.İşte bsy de böyle bir şey.Emeğiniz ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Kalemin ve kağadın o eşsiz güzelliğin de buluşmak dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.