Kaweco Traveller’s Pen Case

Home/Accessorie/Kaweco Traveller’s Pen Case

Kaweco Traveller’s Pen Case

Kaweco Pen Case
Hello All,
In the recent days everyone around is looking for pen cases to place their pens. Therefore, I wanted to help you in your search and today we are having a glance at Kaweco Pen Case. Although Kaweco normally has pen pouches for one or two pen, this time we have a product called “Kaweco Traveller’s Case” and it will be assisting you in your travels.
Kaweco Pen Case Inside
This leather case can host 6 pens placed vertically while the other side of the has a fishnet holder where you can put a small notebook, business cards, maybe one or two cartridges or a small lead box for your mechanical pencils. And there is a fabric flap which prevents those two sides grinding each other.
This pen case was kindly sent to me by Kaweco Germany (many thanks) and unfortunately it is not offered in Turkey. This 6 pen holding case has a price around USD 110. If you are looking for a similar case you can either order online or visit the nearest Kaweco shop.
How do you carry your pens around?
Best
Zeynep Kesedcijan
By |2018-02-18T21:36:43+03:00April 12th, 2017|Accessorie|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaweco Traveller’s Kalem Kılıfı

Selamlar,
Bu aralar, etrafımdaki herkes harıl harıl kılıf aramakla meşgul. Bu sebeple size bu arayışınızda yardımcı olabilmek adına Kaweco markasının kalem kılıfını da tanıtmak istedim. Kaweco’nun kılıfları genelde tek ya da iki kalem için olsa da bugünkü ürünümüzün adı “Kaweco Traveller’s Case” ve gerçekten size seyahatlerinizde eşlik edebilecek bir kılıf.
Kaweco Pen Case Inside
Deriden mamul bu kılıf, dikine yerleştirdiğimiz altı adet kaleme ev sahipliği yaparken, kapağın öteki yanında da ufak bir not defteri, kartvizitler, belki bir iki kartuş veya mekanik kurşunkalem kullananlar için uç koyabilecekleri bir file göz de taşıyor. Kalemlerimiz çizilmesin diye kalemleri ve bu fileli gözü birbirinden ayırmaya yarayan yumuşak kumaştan bir ara parça da mevcut.
 Bu kalem kılıfı bana Kaweco Almanya tarafından incelemem için gönderildi ve maalesef ülkemizde satışı yok. 6’lı bu kılıfın yurtdışı perakende satış fiyatı 110 dolar civarında. Eğer böyle bir kılıf arıyorsanız yurtdışından sipariş edebilir ya da yurtdışına çıktığınızda bakabilirsiniz.
Siz kalemlerinizi nasıl taşıyorsunuz?
Sevgiler
Zeynep Keseci
By |2018-02-18T21:37:35+03:00April 12th, 2017|Aksesuarler|6 Comments

About the Author:

6 Comments

 1. BlahBlah 12/04/2017 at 11:44 - Reply

  galen deri sağolsun. sitesinde görülen fiyatlardan daha uygun aslında. dolar üzerinden olan fiyatlarını kabullenip kredi kartımdan çektirecektim ancak kabul olmayınca arayarak havale ile satın aldım. benşm hesapladığımdan 100 lira daha ucuza geldi ki havalara uçurdu beni.

 2. Jems World 12/04/2017 at 11:54 - Reply

  Thanks for this useful Information
  Best Travel Service India

 3. Sami Ertaga 13/04/2017 at 11:34 - Reply

  İlk dotoğrafa bakınca para cüzdanı boyunda bir şey sanmıştım ama, oldukça büyükmüş.

 4. Umut 13/04/2017 at 13:03 - Reply

  Çok şık ve kullanışlı gözüküyor…

 5. zemheri 14/04/2017 at 17:50 - Reply

  Bir zevkle okuyorsun, tam aradığın diyorsun ve bir de bakıyorsun ki ülkemizde satılmıyor. Hevesimiz kursağımızda kalıyor.

 6. Arzu Erol 17/04/2017 at 09:52 - Reply

  birkaç ay önce görüp bayağı beğenmiştim bu modeli ancak gümrüğe takılır diye sipariş edememiştim, umarım yakın zamanda ülkemizde de satılır. incelemesini blogda görmek güzel oldu, sevgiler…

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.