Şön Art Gamze Tavukçuoğlu Design Defter

Home/Notebooks/Şön Art Gamze Tavukçuoğlu Design Defter

Şön Art Gamze Tavukçuoğlu Design Defter

Şön Art is a gift company located in Turkey. They have notebook covers designed by local artists. This one is designed by Gamze Tavukçuoğlu.

My notebook is lined. And it has a place to note the date in every page. I tried this notebook with a Rainbow 290 with Toucan Sienna ink, Picasso 606 candle flame with Levenger True Teal and lastly a Regal Fountain Pen with Toucan Crimson.As you can see this notebook is ghosting and bleeding through so it is not very suitable to use with the fountain pens. Unless you are okay to skip the back page.

This notebook was a gift from a very nice friend of mine. If you would like to get, you can find it in Şön Art’s own website.

Which notebooks you favor the best with fountain pens?

Cheers,

Zeynep Notebooking

By |2018-02-18T17:39:11+03:00December 28th, 2016|Notebooks|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Şön Art Gamze Tavukçuoğlu Dizayn Defter

Şön-Art Türkiye’de faaliyet gösteren bir hediyelik eşya firması. Bu defter de, sanatçılarla iş birliği yaparak  onlara tasarlatılan kapaklardan, Gamze Tavukçuoğlu dizaynı.Bendeki defter çizgili. Her sayfanın başında tarih atabileceğiniz bir alan da bırakılmış. Ben bu defteri Rainbow 290 ve Toucan Sienna ile, Picasso 606 Candle Flame ve Levenger True Teal ile ve Regal modelini bilmediğim dolmakalem ve Toucan Crimson mürekkep ile denedim.Evet maalesef hepsinde kanama yaptı defter. Yani dolmakalemle kullanmaya pek müsait sayılmaz. Elbette arka sayfayı kullanmıyorsanız sorun olmayacaktır.Bu defter bana çok sevdiğim bir arkadaşımdan hediye gelmişti. Eğer siz de satın almak isterseniz Şön Art’ın kendi sitesinden temin edebilirsiniz.

Sizin en memnun olduğunuz defterler hangileri?

Sevgiler

Zeynep Defteroğlu

By |2018-02-18T14:43:16+03:00December 28th, 2016|Defterler|3 Comments

About the Author:

3 Comments

 1. sadecemurmur 28/12/2016 at 23:07 - Reply

  Defter dikmeye devam 🙂

 2. Ferzan Ozyasar 30/12/2016 at 06:20 - Reply

  Victorias Journals'cıyım ben 🙂 muhtemelen taa çocukluğumda dolmakalemle yazdığım ilk defter olduğu için özel bir yeri var bende

 3. Bahattin Çelik 02/01/2017 at 06:02 - Reply

  Tasarım değil de dolmakaleme uyumluluk açısından baktığım için olaya listem çok kısa:

  Rodia(tersten kullanmayı tercih ediyorum çünkü arka taraf daha az perdahlı ve bana daha uygun)

  İsmi lazım değil bir firmanın promosyonu vardı. 3 adet geçti elime birini kullandım, diğer ikisine kıyamıyorum. (Dolmaklemle bu kadar uyuşan defter satın dahi almadım) bir parantez daha 🙂 (adı geçen firmada çalışan arkadaşım üzerinden hangi üreticiden aldıklarını öğrenmeye çalıştım ama maalesef muvaffak olamadım.

  Bir de FP Ail'in muhteşem tomoe river kağıttan el yapımı defterleri.

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.