Galen’den Özel Bana Sıkça Yaz Kalemliği Hediye

165
2477

Merhabalar,

Blogu bir süre nadasa bırakmıştık değil mi? Haydi o zaman şimdi yavaş yavaş canlanalım ve bunu bir hediye ile kutlayalım.

Bildiğiniz gibi Galen ile bir işbirliği yapmış ve Galen BSY kalemliklerine sahip olmuştuk. Bu kalemliklerden bir tanesini size hediye etmek için ayırmıştım.

Harika bir işçilikle üretilen bu beşli kalemliğe sahip olmak için tek yapmanız gereken, bu postun altına 25 Haziran 2018 saat 18:00’e kadar yorum bırakmak.

Herkese kucak dolusu sevgiler

165 YORUMLAR

 1. Üretim dönemini kaçırdığıma çılgınlar gibi üzülmüştüm bu güzelliklerin, sahibi olacak kişi çok şanslı.
  Ayrıca Blogun dönüşü muhteşem olmuş başkanım 🙂

 2. Ben ne mi düşünüyorum Sayın Blog? Çok basit. Geçen kaligrafi dolmakalemi araken, şahane pempiş bir kalemkutusu aldım. Dolmakalemlerim ve 0,5/0,7 kalemlerim çok mühim benim için çünkü. Sığamadım tabii içine haliyle. Hepsi bir yana, kalemkutumu gören 10 yaş preergen kızım “aaa bana yine mi kalemkutusu aldın?” diye sordu. “Hayır kendime aldım. Sende 7 tane yok mu zaten?” cevabına “Ama bu çok güzelmiş” diye iç geçirince henüz mangala basıp soğanla tüketemediğim ana yüreğim dayanamadı elbet.

  Yani, Sağyın Blog, yaz dedin yazdım ama şöyle de bitireyim…

  “NE GÜZEL KALEMLİK, KEŞKE BENİM OLSA 😈😈😈”

  Olmasa da canım sağ olsun be yaaa ❤💛💚

 3. Hayatımda hiçbir çekilişten hiçbir şey kazanamadım, lotoda amorti bile gelmedi. Belki şeytanın bacağını kırmama BSY yardım eder.

 4. Bu harika bir haber!Vakti zamanında öğrenciliği verdiği ekonomik sıkıntılarla bakıp bakıp çok ahlar etmiştim.Bu nazik ve güzel çekiliş için teşekkür ederim.Dilerim bana çıkar.☺Facebook grubumuzu kuruluşundan beri yakından takip ediyorum.Bloğu da takip etmeye gayret ediyorum.Henüz bir yorumum,paylaşımım olmasa da çok güzel insanlarla karşılaştım ve bir hayli şey öğrendim.BSY ailesine selamlar..

 5. Şansımızı deneyelim. Grubunuza yeni üye oldum. Bende artık ilgi gösteriyorum dolma kalemlere ve bu hediye benim için güzel bir başlangıç olabilir. Herkese iyi şanslar 🙂

 6. takipçilerinin bu kadar çok yorumundan sonra bu siteyi nadasa bırakmak,ihmal etmek ve bizim gibi yazı ve gereçleri fanatiklerini üzmemek zorundasınız .

 7. Galen’in BSY özel ürünlerinden deri defterlerden almıştım ki halen gözüm gibi bakıp, severek kullanıyorum. O dönem yeni bir kalemlik aldığım için bu kalemlikte gözüm kalsa da alamamıştım. Belki buradan çıkar, nasip. Çekiliş bana çıksa da çıkmasa da şimdiden teşekkürler.

 8. Çok şık duruyor….
  Bu arada (söz almışken) Güney Kore’den astronomi konseptinde yeni bi mürekkep markası
  Colorverse…
  İncelenmediyse diye😊

 9. Çok uzun bir zaman sonra Zeynep Hnm ile nihayet tanıştım.Güzel bir kalem sohbeti yaptık.Gece nasıl geçti gitti anlayamadık bile. Kalemliğinden kalemlerini tek tek gösterdi hepsi birer sanat eseri ama bende misilleme yaptim 🙂 özellikle Montnlanc 222 dolmakalemime bayıldı:)
  Konusuna hakim kalem bilgisi inanılmaz piyasanın kurdu nazik kibar güzel kalem sevdalısı bir hanımefendi kendisi.
  çekiliş nasılsa bittiği için yazmak istedim.Şimdi yakında DC gidiyor ben yıllar evvel gitmiştim 2-3 günde anca gezilir görülür tadına varılır.
  İyi Yolculuk ve İyi Uçuşlar Olsun

  • Teşekkür ederim Tamer bey, ben sizin kadar nazik ifade edemeyeceğim sanırım ama gerçekten zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Hem kibarlığınızla, hem zarafetinizle, hem de mütevazılığınızla beni onore ettiniz. Görüşmek dileği ile…
   Sevgiler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.