Kaweco Supra, Liliput on Steroids

6
203

Bu haftaya Kaweco’nun hormonlu kalemi Supra ile başlayalım ne dersiniz? Supra Kaweco Liliput’un (buraya tık tık)vücut çalışmış, badibili (hellöy modern sabahlar) yapmış hali. Hem uzun, hem kalın, hem de daha ağır. E bi de içinde ufak sürprizi var.Kaweco Supra’nın ucunda kendisi gibi devasa çelik bir uç var. Neden kalemle uygun olarak sarı renkte değil bilmiyorum.Kalemin gövdesi iki parçadan oluşuyor. İki parça da takılıyken kalem bu fotoğrafta görünen uzunlukta.Gövdedeki orta parçayı çıkartıp, Liliput’a yakın bir sonuç elde etmek de mümkün.Kalın ve etli gövdesine rağmen, ek parça çıktığında gerçek bir minnoş, tam bir ponçiğe  dönüşüyor.Atası Liliput’la mutlu günlerinden bir kare!Uzatma parçası  olmadan ne kadar da iricene bir Liliput değil mi?

Ucu sizi yarı yolda bırakmayacak bu kalemi, özellikle ağır kalem sevenler kaçırmasın. Siz nasıl buldunuz Kaweco’nun yeni kalemini?

Sevgiler

Zeynep İrikalem

6 YORUMLAR

  1. Ahhh modern sabahlar. Kaweco nibleriyle ilgili epey bir eleştiri okudum. Elime aldığım tek kaweco kalemin de nibi okuduğum yazılardaki gibi maalesef. Siz ne düşünüyorsunuz?

    • Mete Beyciğim, Kaweco Almanya bizimkilerin yapmadığı şeyi yapıyor sağolsun, bu ürünleri denemem için bana gönderiyor. Bu sebeple ürünü satın almış değilim. Ürünü geri gönderdiğim için elimde değil ama gövdesi micarta'dan daha kalın değildi.

Siz ne düşünüyorsunuz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.