Çizimlerim II

28
94

 

 

 

Bunlar da bir gece yarısı gelen ilhamlar.
Bu arada, yanlış anlaşılma olmaması açısından açıklama ihtiyacı hissettim. Bu çizimleri ilk elden çizen ben değilim. Yani online olarak görseli bulup, oradan bakarak ve kendi yorumumu katarak çiziyorum.

28 YORUMLAR

 1. kullandığınız kalemleri paylaşabilir misiniz rica etsem? ben de böyle ufak tefek şeyler çizmeye çabalıyorum ama istediğim verimi alamadım henüz. elinize sağlık çok güzel gözüküyorlar. sevgiler

 2. Hepsi birbirinden güzel, özellikle ikinci resim. Ben de kalemlerinizi soracaktım ama benden önce sorulmuş:) peki keçeli kalemler kırçıllanma yada arkaya geçme yapıyor mu? ben çizim yaparken stabiloları kullanıyorum ve en büyük sıkıntım arkaya geçmeler.

  • Vay başıma gelenler!

   Belki devrim yapıyorum, belki Coşkun Sabah'ın içi boş ud'u gibi yeni bir şey yaratıyorum. Hep kısıtlıyorsunuz yaratıcılığımı. Böyle böyle delirdim işte.

   Bu arada, bunu ilk defa duydum. Zaten 7 tane nota olduğunu da 5 sene önce öğrenmiştim.

 3. siz çizin blogunuzun başında olmasını istediğiniz görüntüyü, üzerine blog adını yazarak vs . onu taratın ya da bu post dakilerin fotosunu çektiğiniz gibi onun da fotoğrafını çekin. header yapmak çok kolay. blogdan "yerleşim " kısmına girip oradan resim yükler gibi yüklüyorsunuz. yani kendi çizdiğiniz resmi blogun en üst kısmına normal post resmi yükler gibi yüklüyorsunuz. siz çizin bu benim bloğumun başlığı olmalı diye bir resminiz olursa yardımcı olurum, eminim tüm blog izleyicileriniz de yardımcı olur .

 4. :)) Merhaba,ben de resim yapmaktan, bir şeyler çizmekten oldukça keyif alıyorum. Enteresandır ki, bir süredir bıraktığım bu hobim kendiliğinden ortaya çıktı yeniden.

  Öte yandan çizgileriniz bana Miyazaki'nin animelerini hatırlattı. Kaygıdan uzak ama anlam yüklü 🙂

  Bir de belirtmek isterim ki, blogunuzdaki paylaşımlarınız bana oldukça ilham veriyor. En çok da mürekkepler ve dolmakalemler. Kendi dolmakalemimi arıyorum şimdilerde. Pusudayım ;))

  • Teşekkür ederim cici insan 🙂

   Bildiğin gibi, insanların hakikate ulaşmakta farklı farklı yolları vardır. Kimine de resim yapmak yardımcı olur ve bilincini yükseltir.

   Dolmakalem konusunda da başımın üzerinde yeriniz var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.