Nerelerdeyim? Neler Yapıyorum? Neler Yapacağım?

2
506

Merhabalar,

Öncelikle sizleri yeni bir evden selamlıyorum bu defa. Hem de çok daha kolay fotoğraf çekebildiğim, ve hatta çok daha kolay video çekebildiğim bir evden…

Geçtiğimiz aylar taşınma telaşı ile geçti. Şimdi de tam yerleştim derken ayağımın tozuyla yolculuklara başlıyorum. Bir çoğunuzun da bildiği gibi geçtiğimiz ay Utrecht Pen Show’a katıldım. Hollanda’nın en büyük kalem buluşkası olarak tarihe geçen bu Utrecth pen show oldukça güzel geçti.

Yarın ise dünyanın en büyük pen show’u olarak bilinen Washington’da yapılan DC Pen Show için yola çıkıyoruz. Bol bol fotoğraflarla ve videolarla dönmeyi planlıyorum. DC anlatımlarını kaçırmamak için instagram hesabımı takip etmenizi tavsiye ederim. (www.instagram.com/writetomeoften) Bunun dışında facebook grubumuzda da paylaşımlar yapacağız (https://www.facebook.com/groups/1503896216531028/)

Hepinize kocaman sevgiler

2 YORUMLAR

  1. Zeynep hanim, I wanted to express our gratitude and thanks for your kind Turkish hospitality at the DC Pen Show. Seeing Galen Leather with Yunus was an extra pleasure. Galen Leather goods were extremely popular at the right price and sold well because of it quality. I hope you had a pleasant visit and hope to see you and Galen at other pen shows.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.