Paperchase Defter İncelemesi

4
941

Paperchase markasını daha önce tanıtmıştım sizlere. İngiltere kökenli bu marka harika defterler yapıyor. Bu defteri de kimbilir hangi seyahatimde görüp almıştım.

Defterin kapağı oldukça eğlenceli, plastik kapak içine simli bir fon kartonu koymuşlar. Bu açıdan herkese hitap etmese de, oldukça dayanıklı bir kapak olmuş.


Ben bu defteri Parker Frontier, Scrikss 17 ve oldukça ıslak yazan çin kalemim Lily 717 ile denedim. Bu kullandığım kalemlerden sadece Scrikss 17 biraz kuru yazıyordu. Onun dışında oldukça ıslak yazan kalemler.

Deferin arka sayfası şaşırtıcı derecede iyi görünüyor değil mi? Keşke Paperchase markası ülkemizde de olsa. Ben bu defteri yıllar önce 6,5 Euro’ya almışım. Euro o zamanlar ne kadardı acaba?

Buradan Paperchase yetkililerine sesleniyorum. Come to Turkey 🙂

Sevgiler,

Zeynep Pembedefter

4 YORUMLAR

  1. Eğlenceli görünen bir defter. Bir de neler düşüneceğinizi merak ettiğim, benim çok memnun olduğum bir defter var Clairefontaione Age Bag (A5 48 yaprak ince olanlardan kullanıyorum) sitede küçük bir arama yaptım ama bulamadım. Eğer imkan olur incelemezini yazarsanız çok memnun olurum 🙂

Siz ne düşünüyorsunuz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.