Penfest 2019

4
887

Geçen yıl ilki gerçekleştirilen ve tüm dolmakalemseverleri bünyesinde toplayan Penfest’in ikincisi bu yıl 2-3 Kasım tarihleri arasında ve geçen yıl olduğu gibi Çırağan Saray’ında yapılıyor.

Teması “Kalemin Ucunda İstanbul” olarak bu etkinlik tüm kalemseverlerin ulaşabilmesi için ücretsiz yapılıyor. Katılım için tek yapmanız gereken penfest.com.tr sitesinden adınız, soyadınız ve email adresinizle kayıt yaptırmak.

Bu yıl festivalde, geçen yıl bulunan markalara ek olarak, Pelikan, Steel Pen, Porsche Design, Benu, Moonman, kalem üreticisi Dr. İhsan Özuysal, Platinum, Inoxcrom, Galen Leather, Tools to Live By, Robert Oster da bulunacak. Hatta Robert Oster mürekkepler ilk defa Türk dolmakalemcilerle buluşacak ve tüm mürekkepleri deneme imkanı da bulunacak.

Festival havasında geçecek bu haftasonunda, hepimiz orada olacağız, tanışacağız, birbirimize kalemler ve mürekkepler göstereceğiz. Siz olmadan olmaz 🙂

Sevgiler

Zeynep Heyecanlıkalem

 

 

4 YORUMLAR

  1. Selamlar, 2011 yılına kadar İstanbul’da idim. Bu fest ler ne zaman başladı acaba¿ Sizler kadar olmasa da kalemlere ilgim var, ama ben koleksiyon yapmayı sevmiyorum. Şu ana kadar bir çok dolmakalem edindim hepsini de hediye ettim, içlerinde pelikan 120,150,400 nn de olmak üzere pek çok.
    En son sizin de incelediğiniz cross century ı altın kaplama olan bir tane sipariş verdim Kadıköy den, bunu muhtemelen uzun süre kullanacağım. Teşekkürler..

Siz ne düşünüyorsunuz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.