Pazar Postası 59

12
139
Bu hafta çok keyifli bir dolmakalem buluşKAsı gerçekleştirdik. Bir sonraki buluşKAmız blogun 3. yaş günü için olacak inşallah. Etkinliği hem buradan hem de facebooktaki gruplardan duyuracağım. Sahi, Kalemlik ve Bana Sıkça Yaz gruplarını duymayan, duyup da üye olmayan var mı?
Hem yeni motosiklet montumun rodajını yapmak hem de uzun zamandır motosiklete binmemenin mahmurluğunu üzerimizden atmak için Tuzla’ya gidip geldik. Havanın karanlık olmasından mütevellit sakin ve sessiz sahil de günün hediyesi oldu.
Bu sefer biraz beklemeli de olsa, nihayet benim Lamy Al-Star Copper Orange kalemim de geldi. Detaylı fotoğrafları yakın zamanda bloga eklerim diye umuyorum.
Sizin haftanız nasıl geçti?
Sevgiler
Zeynep Tektekeroğlu

 

12 YORUMLAR

 1. blogunuzu biliyor olmakla birlikte vakit buldukça takip ediyordum ama motor kullandığınızı bilmiyordum ben de çok istiyorum buna nasıl karar verdiniz?

  • Etrafımda motosiklet kullanan insanlar vardı. Beni de teşvik ettiler. Önce ekipmanlarımı tamamladım. Sonra eğitim almaya başladım. (Honda Güvenli Sürüş Okulu'nu tavsiye ederim) Sonra da motosikletimi aldım. Allah izin verirse çooook uzun yıllar boyunca kullanmak istiyorum.

 2. Kurtul başkan…
  muzip Fatih…
  ve zarif gülümsemesiyle Zeynep…
  özledim len sizi
  en yakın zamanda görüşmek üzere sağlıcakla kalın

  bir dost

  not : aramıza feysbuk girdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.